Mi pályáztuk meg

Indultunk a Veszprém-Balaton 2023 Zrt. által kiírt Kulturális-Művészeti Projektek 2023-ra című pályázat első szakaszán, Közösség és ifjúság programban, két témával is. Az egyik az egyesületünk által üzemeltetett Zirci Piachoz kapcsolódó 2023-as rendezvények megvalósítása, mely nagyban elősegítené a piac látogatói számának növelését, és a piacon megjelenő emberek összekovácsolását. A másik témánk egy "Apokalipszis projekt: művészeti energiamező és ökológiai túlélőtábor" fantázianevű, nagyon izgalmas oktató-nevelő és művészeti helyszín megvalósítása. Drukkoljatok, hogy nyerjünk! :)