Adó 1 % felajánlás

Az adód 1 százalékos felajánlásával Te is részese lehetsz egyesületünk munkájának, és hozzájárulhatsz a kitűzött célok eléréséhez. Ezt megteheted magánszemélyként, illetve, ha céged van azon keresztül is tudsz támogatást nyújtani nekünk.

Hogyan történhet?

1. Elektronikus módon:

Az ügyfélkapun keresztül a legegyszerűbb elektronikus úton benyújtani erről a rendelkezésünket.

- az eszja.nav.gov.hu online kitöltve, vagy

- az ÁNYK – Általános Nyomtatványkitöltő programban az SZJA bevallással együtt, annak EGYSZA lapját is kitöltve vagy

- külön, a 23EGYSZA nyomtatvány kitöltésével is megtehetjük az online rendelkezésünket az 1%-ról.

2. Papír alapon:

A kitöltött nyomtatvány benyújtható postán keresztül, vagy személyesen is. Amennyiben meghatalmazott útján szeretnénk rendelkezni az 1% ról , úgy egy lezárt borítékban a NAV ügyfélszolgálatain megtehető ez a verzió is (Ha a nyilatkozatokat eseti meghatalmazott nyújtja be, csatolni kell a meghatalmazást is.).

Amennyiben a munkáltató vállalja a nyilatkozatok összegyűjtését úgy legkésőbb május 10-ig (de inkább korábban) juttassuk el a kitöltött nyilatkozatunkat a részére. A papír alapon és borítékban leadott nyilatkozatok mindegyike esetében szükséges kritérium a boríték lezártsága és a leragasztás helyén keresztbe legyen rajta a felajánló aláírása is!

Lehetséges verziók:

- személyijövedelemadó bevallással, annak EGYSZA lapját kitöltve,

- az e-SZJA felület kitöltőprogramjával készített és kinyomtatott nyilatkozaton,

- a 23EGYSZA jelű nyomtatványon vagy azonos adatokkal a nyilatkozaton

Figyelem!

A 2024. május 21-ai határidő jogvesztő. Ez azt jelenti, hogy ha valaki május 21. után rendelkezik befizetett személyi jövedelemadója 1%-áról, a rendelkezés érvénytelen, és a késedelem igazolási kérelemmel sem menthető ki.

Adószámunk: 19318439-1-19

Telefonszám: +36/20-618-1816

Email címünk: videkenbenazokegyesulet@gmail.com

Székhelyünk: 8426 Pénzesgyőr, Béke u. 15.

Köszönjük, hogy időt szakítasz az adód 1 százalékának a felajánlására, és ezzel segíted a csapatunk munkáját.
Kérjük, hívd fel barátaid, hozzátartozóid figyelmét is erre a lehetőségre.